Hakkımızda

Hakkımızda

    2016 yılında yeni marka ve vizyonuyla GABU Plastik Kauçuk ve Yapı Malzemeleri firmamız sektörde 31 yıllık tecrübesiyle varolan firma ortakları tarafından faaliyet göstermektedir. 30 yılı aşkın tecrübeyle bugün geldiğimiz noktada hedefimiz ;gerek üretmiş olduğumuz ürünler gerekse hizmetini yapmış olduğumuz diğer yardımcı ürünler ile %100 müşteri memnuniyeti esaslı kaliteli ürün üretmektir.
 
    Firmamız ; NBR ( Akrilonitril – Butadien ) kauçuk esaslı , Elastron G oda sıcaklığında elastomer özellikleri gösteren SEBS (Stiren Etilen Bütilen Stiren) bazlı termoplastik elastomer (TPE) , -60 * + 200 * derecede dayanıklı silikon ve PVC ürünlerin ( ekstrüzyon,enjeksiyon fitil,conta )  üretimini gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra gelişen ve değişen koşullara ayak uydurarak sürekli araştıran ve yeniliğe açık bir kuruluş olmamızın vermiş olduğu bilinç ile geniş bir ürün yelpazemize ek kendi bünyemizdeki kalıphanemiz sayesinde müşterilerimizin özel taleplerine göre ( teknik özellikler çerçevesinde farklı formüllerle) üretimi en hızlı şekilde yapmaktayız.

    Ürünlerimiz ; alüminyum , ahşap , plastik kapı & pencere sistemlerinde , duşakabin , ofis bölme , otomatik kapı sistemleri olan fotoselli , seksiyonel , hermatik kapılarda , tüm cephe , kompozit sistemlerinde ve diğer endüstriyel ürünlerin sisteminde kullanılmaktadır. GABU Plastik ve Kauçuk bünyesindeki tüm ürünler ISO -9001 , TSE  belgelerinin yanı sıra Resultsand Comparison to RAL – GZN716 standartları normuna uygun olarak üretilmektedir.

    Üretimin bütün aşamalarını oluşturan ; hammadde üretimi, ürün teknik çizimi ve AR-GE'si ,  kalıp işlemesi , imalat, depolama ve sevkiyat kendi bünyemizde gerçekleşmektedir.
GABU Plastik ;sektörün tanınmış, tecrübeli öncüleriyle çıktığı bu yolculukta gelişen , değişen teknoloji ve ticari koşullarla yeni ürünler geliştirmesi noktasında , kalite yönetimi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiyle iç ve dış pazardaki payını arttırmayı hedeflemiştir.